Sochárka Jana Brisudová o svojej tvorbe v podcaste Big Storiez by Babsy
31:43

Sochárka Jana Brisudová o svojej tvorbe v podcaste Big Storiez by Babsy

23.06.2021
Hosťom novej časti podcastu Big Storiezz by Babsy bola sochárka Jana Brisudová. Je jedinou sochárkou, ženou, ktorá v súčasnosti intenzívne tvorí v bronze. Jej učiteľom bol nestor slovenského sochárstva Tibor Bartfay, ktorý podporil jej schopnosť spájať dávne mytológie s jej vlastnými fantáziami. Čo sa v podcaste Big Storiezz by Babsy dozvieš? Čo pre Janu znamená práca s hlinou a s bronzom? Čím sa najradšej inšpiruje?  Vníma sa ako introvert či extrovert?  Ako prebieha proces výroby napríklad bronzovej sochy? Aký projekt najbližšie chystá? 

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.