Brhel dotiahol Kaliňáka, je blízky Ficovi, čo má s Hlasom? Čo robí Matovič zle
28:22

Brhel dotiahol Kaliňáka, je blízky Ficovi, čo má s Hlasom? Čo robí Matovič zle

08.02.2021
Oligarcha Jozef Brhel je vo väzbe. Kto je tento človek, ktorý do politiky doniesol napríklad Roberta Kaliňáka, a nie je spojený aj s ľuďmi okolo Petra Pellegriniho? Odpovie Marek Vagovič – ktorý sa Brhelom zaoberá už roky. Igor Matovič láme rekody – v rýchlosti poklesu dôveryhodnosti. Matovičova vláda je totiž chaos – ale žijeme v chaotických časoch, bráni sa šéf Matovičovho úradu vlády, Július Jakab z Oľano. Čo robí Igor Matovič zle? Pýtali sme sa politológa Pavla Baboša. Moderuje Peter Hanák.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.