Hipš: Pandémia prehlĺbi sociálne rozdiely medzi deťmi, chudobné deti budú na tom horšie ako doteraz
41:46

Hipš: Pandémia prehlĺbi sociálne rozdiely medzi deťmi, chudobné deti budú na tom horšie ako doteraz

02.12.2020
Dôsledkom koronavírusu môže byť ešte väčšie prehĺbenie sociálnych rozdielov vo vzdelávaní našich detí, tie sú pritom už dnes priam priepastné. Deti z chudobných pomerov na tom budú z hľadiska možného úspechu horšie než doteraz, hovorí učiteľ a aktivista Juraj Hipš. Pandémia odhalila, že vzdelávanie našich detí nie je našou prioritou. Riešime otváranie kín a kostolov, ale nie škôl, to nie je v poriadku. Prioritou majú byť školy, nie fitká, tvrdí učiteľ a aktivista Juraj Hipš

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.