Ľahký podcast o ťažkej korupcii: Kto patrí do kolúznej väzby?
14:48

Ľahký podcast o ťažkej korupcii: Kto patrí do kolúznej väzby?

11.05.2021
Podľa slov ministerky spravodlivosti Márie Kolíkovej, sme minulý týždeň mali na Slovensku v kolúznej väzbe deviatich obvinených. Nie je to vysoký počet, no aj napriek tomu sa o kolúznej väzbe dnes hlasno diskutuje a aj Ministerstvo spravodlivosti SR pripravuje návrh úpravy kolúznej väzby. Výsledkom určitej úpravy maximálneho trvania kolúznej väzby by mohlo byť okamžité prepustenie niektorých obvinených, čo však ministerka nepovažuje za správny postup.  V Ľahkom podcaste o ťažkej korupcii sa tiež dozviete:  aké sú dôvody pre vzatie obvineného do kolúznej väzby ako vraj kolúznu väzbu využíval Ivan Lexa či treba sprísniť podmienky pre vzatie do kolúznej väzby.  

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.