Kauza Očistec: Krajmer a vypaľovanie podnikateľa. Tvrdé „grilovanie" kandidátov na šéfa prokuratúry
30:10

Kauza Očistec: Krajmer a vypaľovanie podnikateľa. Tvrdé „grilovanie" kandidátov na šéfa prokuratúry

19.11.2020
U obvineného Róberta Krajmera v kauze Očistec sa našli dokumenty z vydieračskej kauzy. Päť rokov starý prípad čudného vydierania podnikateľa z okolia Trenčína policajti nikdy poriadne nevyšetrili. Teraz sa ukazuje, že nitky môžu viesť ku Krajmerovi, ktorý bol v tom čase vysokopostaveným funkcionárom NAKA. O čom to môže vypovedať? Budete počuť investigatívnu novinárku Lauru Kellöovú. Poslanci ústavnoprávneho výboru dnes vypočúvajú kandidátov na generálneho prokurátora. Budete počuť kandidátov Jozefa Čentéša a Tomáša Honzu. O priebehu vypočúvania sme sa rozprávali s redaktorom Petrom Hanákom, ktorý sleduje vypočúvanie online. Moderuje Denisa Hopková.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.