ŠPORT: Čo čaká Slovensko na MS v hokeji? Máme šancu uspieť?
17:05

ŠPORT: Čo čaká Slovensko na MS v hokeji? Máme šancu uspieť?

14.05.2021
Presne o týždeň sa fanúšikom hokeja zastaví svet. V lotyšskej Rige štartujú majstrovstvá sveta. V našej zostave nebudú chýbať fínski šampióni, najproduktívnejší hráč švédskej ligy, ale účasť hokejistov z NHL bude o čosi nižšia, ako sme boli zvyknutí. Aká je aktuálna situácia v tíme Craiga Ramsayho si rozoberieme v našom dnešnom podcaste.

Podcast Podcasty Aktuality.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.