Zlepšenie kvality života nevyliečiteľne chorých detí vďaka Plamienok n.o.
22:35

Zlepšenie kvality života nevyliečiteľne chorých detí vďaka Plamienok n.o.

05.03.2021

Pomáhajú, aby život nevyliečiteľne chorých, zomierajúcich a smútiacich detí bol radostnejší. Zlepšujú spoločenskú informovanosť a citlivosť k témam ako je život a smrť, láska a smútok, pomoc a sloboda na konci života. Počúvate Podcast Po Ucha. Dnes o neziskovej organizacii Plamienok s Nikol Kaňukovou.

Podcast Podcast Trnavského rádia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.