Ranná šou: Impertinentná Lady a jej opovážlivý humor
13:29

Ranná šou: Impertinentná Lady a jej opovážlivý humor

03.04.2019

Hovorí sa, že ženy sú nežnejšie pohlavie. No ona vás však presvedčí, že to vôbec nemusí byť pravda. Hovorí si Impertinentná Lady a tvorí bezočivý a opovážlivý humor. V jej komiksoch je ironizovaný život mladých žien, kaviarenský život, vzťahy a tiež názory na mužov. Nikto však netuší jej skutočnú identitu, preto bola Viky celkom zaskočená, keď sa rozprávala s niekým, kto vlastne ani neexistuje.  

Podcast Podcast Trnavského rádia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.