Ranná šou: Hrdinovia Spartaku-Marek Janečka
13:48

Ranná šou: Hrdinovia Spartaku-Marek Janečka

23.05.2019
V rámci rubriky "Hrdinovia Spartaku" sme si pre vás pripravili zaujímavé rozhovory s inšpiratívnými ľuďmi, ktorí pôsobia v klube "Spartak Trnava". Marek Janečka, kapitán FC Spartak Trnava, je príjemný kávičkár, s ktorým sme sa rozprávali nielen o futbale, tetovaniach, ale aj o jeho deťoch či včerajšom hokeji. Dokonca našim poslucháčkam vysvetlil, čo je to ten offsajd.

 

Podcast Podcast Trnavského rádia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.