Ranná šou: Elektrárňa Piešťany, ktorá už nie je elektrárňou
14:57

Ranná šou: Elektrárňa Piešťany, ktorá už nie je elektrárňou

25.02.2019

Bývalá obecná dieselová elektráreň, ktorá svoju činnosť začala v roku 1906, je zapísaná na zozname národných kultúrnych pamiatok. Dnes nové priestory Elektrárne Piešťany ponúkajú rôzne prednášky a praktické veci pre žiakov, ale aj pre bežného človeka ako Vedecká Kaviareň. V Rannej šou Viky a Peťo preto vyspovedali Katarínu Hallovú, riaditeľku vzdelávania a kultúry už spomínanej Elektrárne, ktorá je názoru, že vzdelávanie by malo byť zábavné a pútavé. Ak chcete vedieť viac informácií, klikajte na elektrarnapiestany.sk.

Podcast Podcast Trnavského rádia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.