Ranná šou: Flat Gallery v Piešťanoch
10:09

Ranná šou: Flat Gallery v Piešťanoch

23.08.2020

V Piešťanoch vznikla prvá galéria v domácich priestoroch s príjemnou domácou atmosférou a milými hostiteľmi, ktorá je ale plná profesionálnych diel.  Flat Gallery nájdete na Fínskej 21 v Piešťanoch. Viac už v našom podcaste s hosťami Katou Sedlak a Jurajom Sedlákom.

Podcast Podcast Trnavského rádia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.