Objavenie 100 rokov starej pivnice v Trnave
14:31

Objavenie 100 rokov starej pivnice v Trnave

22.02.2021

Meštiansky dom na hlavnej mnohí trnavčania poznali ako vychýrené tradičné kníhkupectvo na pešej, alebo prvý alternatívny klub na Slovensku. Po tom, ako Trnava ohlásila kandidatúru na Európske hlavné mesto kultúry 2026, sa župa rozhodla budovu premeniť na kultúrno-kreatívne centrum. Samozrejmosťou pred samotnou rekonštrukcou bol archeologický výskum, pri ktorom sa podarilo nájsť 100 rokov starú pivnicu. V podcaste sme sa rozprávali s Adriánom Kobetičom.

Podcast Podcast Trnavského rádia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.