Ranná šou: Spevácky zbor Romane Čhavore Jilestar
09:54

Ranná šou: Spevácky zbor Romane Čhavore Jilestar

03.06.2019
Beáta, Ján a Paulína sú 3 dobrovoľníci, ktorí sa rozhodli pracovať s rómskymi deťmi z Coburgovej ulice a viesť ich k tomu, aby sa stali lepšími a zmenili tak svoj budúci život. Tento súbor tvorí 25 detí od 5 rokov. Vytvárajú pre deti priestor pre neformálnu výchovu a budovanie medziľudských hodnôt, ktoré sú základom pre lepšiu budúcnosť. Pomáhajú tak deťom identifikovať sa s rómskou kultúrou, jej tradíciami a sebavyjadreniu cez hudbu a spev. My sme sa v Rannej šou porozprávali s Beátkou, ktorá nám porozprávala viac o ich súbore a taktiež priniesla aj členov súboru-Ruženku a Jakuba. 

Podcast Podcast Trnavského rádia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.