Vianočný špeciál: Vianočné tradície v Trnave
25:31

Vianočný špeciál: Vianočné tradície v Trnave

23.12.2020

Pripravili sme si pre vás vianočný podcastový špeciál, v ktorom sa rozprávame o tradíciach v Trnave počas Vianoc s PhD. Martinou Bocánovou, riaditeľkou Západoslovenského múzea v Trnave a so Slavomírom Dzvoníkom, ktorý je sprievodcom v rámci prehliadok Trnava Tourism. Príjemné počúvanie! Želáme pokojné sviatky.

Podcast Podcast Trnavského rádia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.