Ranná šou: Mária Miklošková a jej Oliwood party v Toskánsku

Ranná šou: Mária Miklošková a jej Oliwood party v Toskánsku

06.01.2019
Život v Taliansku si nevybrala náhodou. Už od mlada ju rôzne udalosti smerovali práve tam. Z mestského dievčaťa, ktoré neznášalo záhradné práce, zaváranie a dedinu, sa stala milovníčka ticha a samoty. Už 16 rokov žije aj so svojou rodinou v súlade s prírodou, jej ročnými obdobiami, obrábajú a kultivujú zem, ktorá sa im takmer každý rok odvďačí geniálnym extra panenským olivovým olejom. Keďže Mária nie je kuchárka, ani jej kniha nie je typicky kuchárska. V štúdiu Trnavského Rádia sme sa rozprávali nielen o jej novej knihe Oliwood party, ktorá ponúka zaujímavé recepty, ale je určená aj pre tých, ktorí milujú dobré jedlo, cestovanie, život v Taliansku a hľadanie nových pestrých chutí a vôní. 

Podcast Podcast Trnavského rádia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.