Špeciál – Aktuálne otázky a odpovede: Dotácie a ich zdaňovanie
08:38
Podcast: Podcast PP

Špeciál – Aktuálne otázky a odpovede: Dotácie a ich zdaňovanie

14.04.2021

Viac ako 10 rokov denne odpovedáme na odborné otázky našich zákazníkov, a to na rôzne legislatívne témy a problémy z oblasti daní a miezd. Za minulý rok sme vybavili cez 150.000 dopytov. Našim predplatiteľom odpovedáme bezplatne, ale často nám otázky posielajú aj fanúšikovia sociálnych sietí alebo návštevníci našich webov.

Veríme, že viacerí z vás môžu mať podobný problém a hľadajú riešenie. Prinášame preto ďalšiu epizódu, v ktorej preberieme otázky z praxe.
Zuzana Uríková, odborná poradkyňa Daňového centra,  vypracovala odpovede na 5 otázok 

týkajúcich sa rôznych druhov dotácií v období pandémie a spôsobov ich zdaňovania.

Vypočujte si konkrétne príklady z praxe a počúvajte nás aj ďalej.

Sme Poradca podnikateľa - rozumieme svetu legislatívy - už 30 rokov s vami.

www.pp.sk

Podcast Podcast PP je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.