Špeciál – Aktuálne otázky a odpovede na tému Dovolenka
07:33
Podcast: Podcast PP

Špeciál – Aktuálne otázky a odpovede na tému Dovolenka

23.06.2021

Viac ako 10 rokov denne odpovedáme na odborné otázky zákazníkov, a to na rôzne legislatívne témy. Našim predplatiteľom odpovedáme bezplatne, ale často nám otázky posielajú aj fanúšikovia sociálnych sietí alebo návštevníci našich webov.

Veríme, že viacerí z vás môžu mať podobný problém a hľadajú riešenie. Prinášame preto raz mesačne špeciálnu epizódu podcastu: Otázky a odpovede z praxe, kde vyberáme 5 najčastejších otázok na jednu tému.

Dnes sa pozrieme na tému DOVOLENKA:

  • nárok na dovolenku pri materskej dovolenke
  • krátenie dovolenky pri dočasnej pracovnej neschopnosti
  • nárok na ušlú mzdu v súvislosti s čerpaním dovolenky cez sviatok
  • nevyčerpaná dovolenka a jej preplácanie
  • nárok na dovolenku v prípade skrátenia pracovného času

Odpovede vypracovala odborná poradkyňa Mzdového centra - pani Jana Repáčová.

Sme Poradca podnikateľa - 30 rokov s vami.

www.pp.sk

Podcast Podcast PP je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.