Daňová a Mzdová pohotovosť PP 018: Špecifiká predĺženia lehôt a úľav v čase pandémie v oblasti účtovníctva a dani z motorových v
08:37
Podcast: Podcast PP

Daňová a Mzdová pohotovosť PP 018: Špecifiká predĺženia lehôt a úľav v čase pandémie v oblasti účtovníctva a dani z motorových v

03.09.2020

V dnešnej epizóde sa pozrieme na niektoré špecifiká predĺženia lehôt a úľav v čase pandémie, a to v oblasti účtovníctva a dane z motorových vozidiel.

Na najčastejšie otázky podnikateľov v tejto súvislosti odpovedá odborná poradkyňa Daňovej pohotovosti, pani Nadežda Cígerová.
Dozviete sa napríklad o témach:

  • odloženie termínov pre účtovné závierky
  • podávanie účtovnej závierky do registra
  • hospodársky rok a povinnosť overiť účtovnú závierku audítorom
  • špecifiká vo väzbe na archiváciu účtovných dokladov – 10 alebo 11 rokov?
  • zaplatenie dane z motorových vozidiel pri skončení alebo prerušení podnikania počas pandémie a iné.

Táto epizóda je súčasťou Podcastu PP, ktorú prináša Poradca podnikateľa. Daňová a Mzdová pohotovosť je odborná služba, ktorú poskytujeme viac ako desať rokov našim predplatiteľom bezplatne. 


Sme Poradca podnikateľa - 30 rokov s vami - www.pp.sk

Podcast Podcast PP je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.