Hosť v štúdiu: Aktuálne problémy zo sveta správy bytových domov
12:24
Podcast: Podcast PP

Hosť v štúdiu: Aktuálne problémy zo sveta správy bytových domov

20.07.2020

Epizóda rieši najnovšie témy a praktické problémy zo sveta správy bytových domov na Slovensku.

  • Čo aktuálne riešia správcovia bytových domov?
    Kedy budú môcť hlasovať vlastníci bytov elektronicky? Je to už blízka budúcnosť?
    Dokedy si musia spoločenstvá vlastníkov bytov aktivovať povinnú elektronickú schránku? A sú tam nejaké prekážky v aplikácii?
    Viete, že už prebieha celoslovenské sčítanie domov a bytov? Aké sú povinnosti správcov bytových domov, dokedy je potrebné odovzdať podklady a aké sú najčastejšie aplikačné problémy?
    Kam sa môžu správcovia obrátiť o radu a pomoc?

Tieto a ďalšie horúce otázky, termíny a povinnosti nám priblížil dnešný hosť, pán Marek Perdík z LepšiaSpráva.sk.
JUDr. Marek Perdík je predseda Združenia a autor odborných článkov z oblasti správy  bytových domov - komplexné ekonomické a právne informácie z oblasti správy bytových domov. 

Sme Poradca podnikateľa – 30 rokov s vami – www.pp.sk

Podcast Podcast PP je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.