Hosť: Bývate v bytovom dome alebo máte SVB? Novinky pre správcov aj vlastníkov bytov.
25:36
Podcast: Podcast PP

Hosť: Bývate v bytovom dome alebo máte SVB? Novinky pre správcov aj vlastníkov bytov.

28.09.2020

Náš pravidelný hosť, JUDr. Marek Perdík, prináša aktuálne informácie z praxe na témy:

  • Ako robiť schôdze vlastníkov v čase korony, keď stále nie je možné hlasovať elektronicky?
  • Môže dodávateľ vymáhať pohľadávky od správcu a za akých podmienok?
  • Môže dôjsť k zvýšeniu cien napr. vodného bez informovania vlastníkov bytov?
  • Aké sú problémy s odpočtami a ako sa určuje spotreba a priemerná cena?
  • Dôležité legislatívne termíny Smernice EP, ktorá potrebujeme rýchlo zaviesť do praxe.

A v závere pozvánka na zaujímavý kongres Lepšia správa, ktorý sa uskutoční 7. - 9. 10. 2020.  Medzi partnermi bude aj EPI - navštívte nás.

Problematika bytov a bytových domov predstavuje v slovenskom právnom prostredí rozsiahlu agendu. Viac informácií z danej oblasti prinášame v rámci spolupráce so Združením pre lepšiu správu bytových domov - prehľad odborných článkov na EPI.sk

Podcast PP prináša spoločnosť Poradca podnikateľa  - líder na trhu ekonomických a právnych informácií a služieb – 30 rokov s vami.

www.pp.sk

Podcast Podcast PP je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.