Podcast Povedzme si s Ivanom Bobošíkom

Podcast Povedzme si s Ivanom Bobošíkom

Popri svojej práci v médiách a v marketingu som spoznal množstvo skvelých a úspešných ľudí, ktorí majú za sebou inšpiratívne príbehy. V podcaste Povedzme si sa s nimi rozprávam o ich názoroch a postrehoch na biznis, politiku, šport a všetky ďalšie témy, ktoré nás spoločne zaujímajú.

Podcast Podcast Povedzme si s Ivanom Bobošíkom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (7 epizód)

00:34:10
  
17.03.2021

Ekológia módneho priemyslu. Ako (ne)funguje recyklácia oblečenia?

Ekológia, sociálny rozmer a recyklovanie. Tieto tri pojmy asi najlepšie vystihujú značku SobiEco. Recyklujú šatstvo a textil, z ktorých v spolupráci s chránenými dielňami vyrábajú úplne nové produkty. Sobi.Eco vyhralo viaceré medzinárodné ocenenia, dokonca projekt v OSN projekt reprezentoval Tomáš H...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK