36# PODCAST - Ako sa vyrovnať s kritikou + Úrovne vedomia
41:21

36# PODCAST - Ako sa vyrovnať s kritikou + Úrovne vedomia

10.05.2019
V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Ako si nebrať kritiku osobne. - Ako prekonať rečí blízkych, ktorí nechcú prijať moje názory a rozhodnutia? - Ako prekonať svoje strachy a postoje a reakcie na svoje okolie? - Ako preagovať na kritikov a hejterov? - Kto sú vlastne títo ľudia? - Čo sú úrovne vedomia a na akej úrovni sa nachádzaš? Odkaz na podcast na webe: https://novymuz.sk/36-podcast-ako-sa-vyrovnat-s-kritikou-urovne-vedomia/

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.