48#PODCAST - Rozhovor Janka Vaculčiaková - Čo potrebujú ženy vo vzťahoch
01:15:08

48#PODCAST - Rozhovor Janka Vaculčiaková - Čo potrebujú ženy vo vzťahoch

02.08.2019
Janka Almaja Vaculčiakova sa v rozhovore podelila: - Ako môže žena prevziať zodpovednosť za svoje emócie. - Čo potrebujú ženy od mužov vo vzťahoch. - Ako vnímajú predohru ženy a kedy skutočne pre ženu predohra začína. - Čo robiť keď je žena emočne a citovo uzavretá - Ako si doplniť svoju polaritu. - Ak máš rád skutočne srdečný a nádherný ženský smiech tento diel si určite vypočuj ;)

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.