6# PODCAST – Rozhovor Tomáš Považan - Tréner, podnikateľ a manažér zdravia
42:57

6# PODCAST – Rozhovor Tomáš Považan - Tréner, podnikateľ a manažér zdravia

11.10.2018
Rozhovor s Tomášom Považannom zakladateľom projektu https://tommypovajean.com/ Je to podnikatel, športovec, autor knihy Puzzle Života, diára SelfManager , tréningového a vzdelávacieho videoprogramu OOST Level 1 – 5, silovo – nápravný tréner, odborník na výživu a preventívnu životosprávu. Jedným slovom Manažér zdravia. Článok na blogu nájdete tu: https://novymuz.sk/6-podcast-rozhovor-tomas-povazan/

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.