57#PODCAST - Čo ak je všetko inak...Dojmy z Jeruzalema
22:20

57#PODCAST - Čo ak je všetko inak...Dojmy z Jeruzalema

04.10.2019
Získaj vstupenku na transformačný workshop pre mužov za zvýhodnených podmienok. KLIKNI SEM >>> https://novymuz.sk/workshop-pre-muzov/ a zmeň svoj život. V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Čo ak jednotná realita neexistuje. - Čo ak si aj ty zaslúžiš zažívať skutočne život po akom túžiš. - Čo ak môžeš už dnes prevziať zodpovednosť za všetko, čo sa ti v živote deje. - Čo ak si dlhé roky žil v klamstve a v ilúzii. - Čo ak už nie je čas strácať čas. Vypočuj si najnovší diel vysielania a zároveň využi možnosť registrovať sa na workshop pre mužov za zvýhodnených podmienok na tejto adrese: https://ucatmuzom.sk Pozor kapacita miesta je obmedzená

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.