103#PODCAST - V čom si dobrý/á? + Horúce Novinky
21:22

103#PODCAST - V čom si dobrý/á? + Horúce Novinky

28.08.2020
Dračie karty môžete získať tu: http://draciekarty.sk/ Úvodný kurz pre mužov: 2.10.- 4.10.2020 - https://uctamuzom.sk/zakladny-kurz/ Úvodný kurz pre mužov: 2.10.- 4.10.2020 - https://uctamuzom.sk/kurz-archetyp-bojovnika/ V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Aké sú tvoje dary a talenty? - Ako so sebou komunikuješ? - Esenciálne otázky pre odhalenie svojich darov a telentov. - Ako školský systém zabíja v mladých ľuďoch chuť k učeniu a čo sa s tým dá robiť. - Výzva na záver. - Horúce novinky z projektu Novymuz.sk

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.