38# PODCAST - Rovnovaha medzi prácou a partnerským vzťahom
28:51

38# PODCAST - Rovnovaha medzi prácou a partnerským vzťahom

24.05.2019
Ako si nájsť čas na svoju ženu pri vysokom pracovnom vyťažení. Ako nájsť rovnováhu medzi prácou a partnerským vzťahom.Ako si lepšie začať organizovať svoj čas.Čo ti už neslúži v živote a čo chceš pustiť? Pozývam ťa na 4-dňový intenzívny seminár pre mužov. Stretnutie mužov na bráne 13.6. - 16.6.2019.Viac info o akcii tu: https://www.facebook.com/events/2420569141563109/ Moja najnovšia kniha Nový muž bude dostupná od 1.6.2019 na tomto odkaze http://www.knihanovymuz.sk

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.