122# PODCAST - Čo mužom odrezáva gule a ako s mužmi komunikovať tak, aby naozaj počuli
28:34

122# PODCAST - Čo mužom odrezáva gule a ako s mužmi komunikovať tak, aby naozaj počuli

22.01.2021
Knihu Pravda o mužoch s podpisom a darčekom (kniha Nový muž) získaš ju tu: https://pravdaomuzoch.sk platí len do 31.1.2021 V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Čo mužom odrezáva gule. - Základný princíp vedomej komunikácie, ktorý vám pomôže lepšie komunikovať o svojich potrebách - Ako s mužom komunikovať tak, aby naozaj počul a rád pre vás niečo urobil. - Ukážka z knihy Pravda o mužoch.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.