86#PODCAST - 10 smrteľných chýb, ktorými si dobrí chlapci ničia život
26:45

86#PODCAST - 10 smrteľných chýb, ktorými si dobrí chlapci ničia život

24.04.2020
Pozri si ONLINE TRÉNING zdarma ako sa z tohto syndrómu vyslobodiť http://klub.novymuz.sk/webinar-ng/ V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - 10 smrteľných chýb, ktoré robia dobrí chlapci a ničia si svoj život  - Ako sa správajú dobrí chlapci vo vzťahoch so ženami - Ako si sami sabotujú ich sexuálny život - Prečo je pre dobrých chlapcov, ťažké nastavovať hranice - Ako prestať byť oceňovaným otrokom a sluhom pre ostatných - Ako sa učiť hovoriť pravdivé NIE a pravdivé ÁNO - Zaujímavá výzva na záver

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.