109#PODCAST - Ako zvýšiť hladinu testosterónu - Rozhovor David Buchta
51:51

109#PODCAST - Ako zvýšiť hladinu testosterónu - Rozhovor David Buchta

17.10.2020
Primulus nájdete na tomto odkaze: https://primulus.sk/?utm_source=aff&utm_medium=aff&utm_campaign=dgt&a_aid=52c971b3692c6&a_bid=712189a0 V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Ako sa prejavuje nízky testosterón u mužov? - Aké sú možnosti na zvýšenie testosterónu pre mužov po 30-ke? - Čo všetko vplýva na tvorbu testosterónu. - Ako súvisí hormón testosterón a mužské zdravie, intimita a sexualita? - Aké potraviny odporúčate konzumovať na tvorbu testosterónu a naopak, ktoré mužom neprospievajú? - Niekoľko hodnotných princípov ako vybudovať úspešnú a profitabilnú značku. - Ako funguje podnikanie s doplnkami výživy.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.