121# PODCAST - Po čom muži tajne túžia v sexe, ale takmer nikdy to nepovedia nahlas
16:12

121# PODCAST - Po čom muži tajne túžia v sexe, ale takmer nikdy to nepovedia nahlas

15.01.2021
Knihu Pravda o mužoch si objednaj aj s darčekom tu: https://pravdaomuzoch.sk Dnes as dozvieš: - Vypočuj si kapitolu zdarma z knihy Pravda o mužoch. - Prečo je výmena rolí veľmi dôležitá pre dlhodobú spokojnosť v intimite. - Ako využiť hru na role na obohatenie svojho sexuálneho života. - Kto má iniciovať vo vzťahu sex? - A mnoho ďalšieho.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.