10# PODCAST - Priznanie slabosti a intuícia
28:10

10# PODCAST - Priznanie slabosti a intuícia

09.11.2018
Zapoj sa do súťaže o knihu Ako ju pochopiť tu: http://novymuz.sk/sutaz/ V dnešnom podcaste sa dozvieš, prečo je nesmierne dôležité počúvať svoju intuíciu a nasledovať hlas svojho srdca. Odkaz na web: https://novymuz.sk/10-podcast-priznanie-slabosti-a-intuicia/

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.