9# PODCAST - Rozhovor Michal Kopecký - Ako sa stať hodnotným chlapom
01:05:47

9# PODCAST - Rozhovor Michal Kopecký - Ako sa stať hodnotným chlapom

02.11.2018
Kamarát Miško Kopecký pozdieľal svoj príbeh o tom ako objavil svoje poslanie a ako svojím životným príbehom pomáha aj ostatným chlapom stať sa lepšími a žiť tak šťastnejší život. V podcaste prezradí niečo čo ešte nikde nezdieľal z jeho pripravovanej knihy Aj ja som chlap 2.0. Podrobnú recenziu knihy nájdeš tu: https://novymuz.sk/9-podcast-rozhovor-michal-kopecky-recenzia-knihy-aj-ja-som-chlap-20/

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.