55#PODCAST - Rozhovor Monika Stehlíková - Tajomstvo reči tela
47:13

55#PODCAST - Rozhovor Monika Stehlíková - Tajomstvo reči tela

20.09.2019
- Čo o mne prezrádza môj postoj tela. Ako môžem zlepšiť to ako pôsobím na moje okolie? - Ako nám môže reč tela pomôcť v práci, v podnikaní? - Pri randení? - Je niekoľko nevedomých znakov reči tela, ktoré nám škoda? - Ako vystupuje človek, ktorý má strach? - Dá sa odhaliť klamstvo pomocou reči tela ? - Čo si môžem všímať na druhom človeku, napríklad keď chcem uzavrieť obchod resp. chcem, aby sa so mnou žena ešte raz stretla na ďalšom rande? - Ktoré signály z neverbálnych prejavov považujú muži za atraktívne pri zvádzaní? - Čo robia ženy keď chcú chlapa zaujať? Viac o Monike a jej práci sa dozviete na webe: https://bodytalks.sk/ a https://www.tajomstvorecitela.sk/

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.