56#PODCAST - 10 tipov ako zvýšiť testosterón
27:19

56#PODCAST - 10 tipov ako zvýšiť testosterón

27.09.2019
V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Čo je estrogénová dominancia a prečo to muži potrebujú riešiť. - Prečo je pre teba ako muža nutné zaoberať sa otázkou hladín testosterónu. - Ako ovplyvňuje testosterón tvoje zdravie, psychickú pohodu a sexualitu. - 10 tipov ako prirodzene zvýšiť testosterón. - Odporúčanie na prémiové produkty. - Výzva na konci - Pozvánka na workshop pre mužov. Zvýšenie testosterónu a prekonanie vlastných limitov pri cvičení Brainmax 3.0 - Nakopávač pred tréningom: https://novymuz.sk/brainmax/ Dlhodobé zvýšenie a optimalizácia testosterónu -Prémiový produkt Brainmax testamento - https://eshop.novymuz.sk/produkty/brainmax-testamento/ E-shop Nový muž. Doplnky výživy na zlepšenie fyzického a mentálneho výkonu, zlepšenie spánku + optimalizácia hormonálnych hladín: http://eshop.novymuz.sk/ Transformačný workshop pre mužov 15.11. - 16.11. 2019: https://novymuz.sk/workshop-pre-muzov/

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.