120# PODCAST - O tvojej duši rozhoduješ len ty sám, Anima, otvorenie srdca a čo nás čaká v roku 2021
25:52

120# PODCAST - O tvojej duši rozhoduješ len ty sám, Anima, otvorenie srdca a čo nás čaká v roku 2021

08.01.2021
Knihu Pravda o mužoch môžeš získať tu: https://pravdaomuzoch.sk V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Čo nás čaká v novom roku 2021? - Čo sa deje keď začneš počúvať svoju ženskú časť - Animu. - O tvojej duši rozhoduješ len ty sám, nech sa deje čokoľvek tam vonku. - Na čo je dôležité sa zamerať? - Čo chystám a na čo sa môžeš tešiť?

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.