105# PODCAST - Rozhovor Mab a Igor - Ako prehĺbiť intimitu vďaka hĺbkovej pocitovej komunikácii
50:16

105# PODCAST - Rozhovor Mab a Igor - Ako prehĺbiť intimitu vďaka hĺbkovej pocitovej komunikácii

17.09.2020
Hĺbková pocitová komunikácia online kurz pre páry aj nepáry môžete získať tu: http://stebou.sk Pozvánka na akciu pre mužov aj ženy - nepáry https://www.facebook.com/events/882643802263279/ V dnešnom vysielaní sa dozviete: - Ako sa naučiť absolútne nový spôsob komunikácie, ktorý prináša do vzťahu viac blízkosti, radosti a intimity. - Ako prechádzať krízou vo vzťahu. - Čo je základom hĺbkovej pocitovej komunikácie. - Čo robiť vo vzťahu keď tam dlhodobo nefunguje intimita? -Ako porno ovplyvňuje partnerský vzťah a čo je za tým. - Ako pracovať s tienistými stránkami vo vzťahu. - Konkrétne cvičenia pre zlepšenie intimity vo vzťahu.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.