15# PODCAST - Rozhovor Martina Junga: Čo potrebuje vedieť muž o ženách, vzťahoch a intimite
01:10:11

15# PODCAST - Rozhovor Martina Junga: Čo potrebuje vedieť muž o ženách, vzťahoch a intimite

14.12.2018
V 15.dieli podcastu som vyspovedal terapeutku Martinu Jungu, ktorá pomáha ľuďom otvárať vnutorný potenciál a zároveň pomáha ženám uzdravovať ich sexualitu. S manželom Igorom organizujú semináre pre páry v kríze. V podcaste sa dozvieš: - Ako vnímajú sexualitu a intimitu ženy. - Ako sa zladiť so ženou tak, aby sa chcela milovať častejšie. - Ako rozumieť ženám počas menštruačného cyklu. - Čo ženy potrebujú vo vzťahoch a v intimite. - Ako porno ovplyvňuje milostný život. - Ako súvisia emócie ženy a sexualita. - Ako môže muž ustáť a pochopiť ženské nálady a emócie. - A mnoho mnoho ďalšieho :) Viac info o Martine a jej práci nájdeš tu: https://novymuz.sk/15-podcast-rozhovor-martina-junga/

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.