119# PODCAST - Bilancia roku 2020 + Ako ďalej?
28:44

119# PODCAST - Bilancia roku 2020 + Ako ďalej?

24.12.2020
Film Finding Joe: https://www.youtube.com/watch?v=s8nFACrLxr0 V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Ako robiť zmysluplne vyhodnotenie tvojho roka. - Ako si plánovať ďalší rok? - Kam sa uberám najbližšie obdobie? - Ako sa zorientovať vo svojich daroch? - Výživné a dôležité otázky, ktoré si môžeš klásť v týchto dňoch. - Čo ti už neslúži a čo už potrebuješ pustiť v najbližšom období?

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.