113#PODCAST - Sid Smutný - Ako zvládať ťažké životné obdobia a súčasnú situáciu
01:01:02

113#PODCAST - Sid Smutný - Ako zvládať ťažké životné obdobia a súčasnú situáciu

13.11.2020
Odkaz na knihu Pravda o mužoch: https://pravdaomuzoch.sk Odkaz na sidov web a workshopy: https://www.coachme.cz/ Sidov facebook: https://www.facebook.com/sidsad V dnešnom vysielaní sa dozviete: - Čo nás môže naučiť súčasná situácia a celosvetová kríza naučiť - Ako pracovať s negatívnymi pocitmi, strachmi, ktoré v nás otvára súčasná situácia. - Prečo niekto zvláda kovid ľahšie a niekto ťažšie. - Prečo niektorí ľudia v určitom životnom období dostanú rakovinu alebo sa im stane vážny úraz a čo sa s tým dá urobiť. - Čo sú to smrteľné ublíženia v duši. - Ako môžete chápať koncept vnútorných archetypov, vnútorný muž, vnútorná žena, a vnútorné dieťa a ako s tým pracovať. - Čo je dôležité robiť v partnerstve keď zažívate náročné obdobie a krízu. - Prečo vás niečo hnevá na partnerovi vo vzťahu a čo s tým môžete urobiť - Ako pracovať so svojimi temnými a tienistými stránkami. - A množstvo ďalších zaujímavých informácií.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.