Podcast 117 - Nebuď poslušný ani dobrý, Mikuláš ťa aj tak bude mať rád
18:47

Podcast 117 - Nebuď poslušný ani dobrý, Mikuláš ťa aj tak bude mať rád

11.12.2020
Knihu pravda o mužoch môžeš získať už len dnes. Je to tvoja posledná možnosť získať ju takto výhodne s podpisom a bonusmi. Len na tejto adrese: https://pravdaomuzoch.sk Dnes sa dozvieš: - Ako vzniká spoločenské programovanie a syndróm dobrého chlapca. - Prečo by si nemal byť poslušný a dobrý a aj napriek tomu máš hodnotu.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.