116# PODCAST - Ako zvládať partnerstvo, keď do vzťahu pribudnú deti.
27:01

116# PODCAST - Ako zvládať partnerstvo, keď do vzťahu pribudnú deti.

04.12.2020
Vstupenka zdarma na online konferenciu: Ženská cesta k láske získaj tu: www.zenskacestaklaske.sk Online konferencia prebieha od 7.12. - 10.12.2020 Špeciálnu edíciu knihu Pravda o mužoch s podpisom a bonusmi môžeš získať už len 9 dní na tomto odkaze: https://pravdaomuzoch.sk Môže vzniknúť len vďaka tvojej podpore. Ďakujem krásne. Čo sa dozvieš v dnešnom podcaste: - Ako komunikovať o svojich potrebách, intimite a sexualite, keď vo vzťahu pribudnú deti - Ako si nájsť čas pre seba. - Ako vyživiť svoju vnútorného muža a vnútornú ženu. - Ako prekonať výzvy v partnerstve

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.