52#PODCAST - Buď ako tráva, ktorá prerazí asfalt
36:56

52#PODCAST - Buď ako tráva, ktorá prerazí asfalt

30.08.2019
Špeciálny narodeninový diel pravidelného podcastového vysielania je tu :) V dnešnom vysielaní sa dozvieš: Čo všetko sa dá stihnúť za rok, keď sa tomu úprimne zaviažeš? Aký je rozdiel medzi rolou obete a rolou tvorcu Čo už ti neslúži v živote a sťahuje ťa to späť? Aké sú tvoje dary a čo chceš prinášať svetu? Prečo už nemôžeš ďalej čakať?

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.