62#PODCAST - Hovor životu a príležitostiam ÁNO
30:37

62#PODCAST - Hovor životu a príležitostiam ÁNO

08.11.2019
- Odporúčanie na skvelý film. - Kde držíš v živote kontrolu a nechceš sa odovzdať? - Keď chceš rozosmiať Boha, povedz mu svoje plány. - V akých oblastiach si nedôveruješ a nechceš a odovzdať životu? - Novinky projektu Novymuz.sk ktoré chystám - Na konci ťa čaká výzva. Kniha Ako ju pochopiť v zľave za 9,90EUR len na tejto adrese: https://novymuz.sk/kniha/

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.