82#PODCAST - Rozhovor Michal Pataky - Ako posilniť svoju imunitu a byť zdravý
48:53

82#PODCAST - Rozhovor Michal Pataky - Ako posilniť svoju imunitu a byť zdravý

27.03.2020
- Ako posilniť imunitu v súčasnej situácii. - Akým potravinám sa vyvarovať, aby sme nezaťažovali svoje telo - Ako trénovať keď je fitko zatvorené. - Niekoľko praktických tipov ohľadne pitného režimu. - Ako si zadeliť čas tak, aby sme stíhali cez deň dôležité veci. - O čom je kniha Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch. Michalov web a blog: https://michalpataky.com/ Michalov Youtube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCDCC0u3tfbKxCBcNRxJp8gw/videos Facebook profil: https://www.facebook.com/michalpatakycom/ Tréningový Program: http://Amazing12.sk

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.