77# PODCAST - Ako prevziať zodpovednosť za svoj život a zmeniť svoj osud
29:01

77# PODCAST - Ako prevziať zodpovednosť za svoj život a zmeniť svoj osud

26.02.2020
Transformačný koučing so mnou si môžeš objednať tu: https://novymuz.sk/konzultacia/ Mužské víkendovky nájdeš tu: https://uctamuzom.sk Odporúčané knihy: - David Hawkins - Moc versus Sila: https://www.martinus.sk/?uItem=534021&z=M5SBGF&utm_source=z=M5SBGF&utm_medium=url&utm_campaign=partner - Anita Moorjani - Musela som zomrieť: https://www.martinus.sk/?uItem=294769&z=M5SBGF&utm_source=z=M5SBGF&utm_medium=url&utm_campaign=partner - Ruediger Dahlke - Princíp Stínu: https://www.martinus.sk/?uItem=167629&z=M5SBGF&utm_source=z=M5SBGF&utm_medium=url&utm_campaign=partner - Debbie Ford - Temná stránka hledačů světla: https://www.martinus.sk/?uItem=659743&z=M5SBGF&utm_source=z=M5SBGF&utm_medium=url&utm_campaign=partner V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Je osud daný, alebo ho môžeme zmeniť? - Existuje karma, ktorá nás jedného dňa doženie? - Ako fungujú úrovne vedomia? - Ako sa pozeráš na bezdomovca? - Čo prijmeš to zmizne a s čím bojuješ to rastie. - Výzva na záver.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.