71#PODCAST - Obmedzujuce presvedcenia a dohody
34:50

71#PODCAST - Obmedzujuce presvedcenia a dohody

10.01.2020
Víkendový seminár Tajomstvá šťastného vzťahu a vedomé milovanie nájdeš tu: https://novymuz.sk/vikendovy-seminar/ termín 14.2.2020 - 16.2.2020 Mužské víkendovky nájdeš tu: https://uctamuzom.sk Registrácia na celoročný výcvik Majster svojho života: http://majstersvojhozivota.sk/ V dnešnom vysielaní sa dozvieš ako obmedzujúce presvedčenia formujú tvoju realitu a ako ti bránia žiť život po akom túžiš. Dozvieš sa: - Aký je rozdiel medzi obmedzujúcim presvedčením a dohodou. - Čomu vlastne veríš o tvojej "realite"? - Prečo je potrebné zaoberať sa obmedzujúcimi presvedčeniami ak sa chceš niekam v živote posunúť. - Prečo nefungujú ľuďom vzťahy a nedarí sa im finančne a ako to súvisí s obmedzujúcimi presvedčeniami. - Spravíš si test hojnosti. - Výzva na záver. Odkaz na vysielanie na webe: https://novymuz.sk/71podcast-obmedzujuce-presvedcenia-a-dohody/

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.