104# Liečenie mužsko-ženských vzťahov
41:07

104# Liečenie mužsko-ženských vzťahov

11.09.2020
Info a registrácia o udalosti Zdravé hranice a ako ich nastavovať: https://www.yogahouse.sk/events/zdrave-hranice-a-ako-si-ich-nastavit-z-cyklu-majster-svojho-zivota/ V dnešnom vysielaní sa dozviete: - Ako nabrať odvahu a začať nastavovať pravdivo hranice - Prečo je dôležité si tieto veci uvedomiť v tele - Myš je rovnako hodnotná ako slon - Ako to robíš? Dračie Karty môžete získať tu: http://draciekarty.sk/

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.