96#PODCAST - Rozhovor Matej Rajkovič - Ako mi púť do Santiaga zmenila život
01:09:57

96#PODCAST - Rozhovor Matej Rajkovič - Ako mi púť do Santiaga zmenila život

10.07.2020
Facebook o ceste: https://www.facebook.com/malazachadzka/ Link na blog (ako cestovať šikovne): https://www.malazachadzka.sk Link na web Svätojakubskej cesty Slovenskom: https://www.caminodesantiago.sk Link na Maťov Instagram kde zdieľa zážitky z ciest: https://www.instagram.com/malazachadzka.sk/ V dnešnom vysielaní sa dozvieš: - Ako ti môže cestovanie zmeniť život? - Čo je náročné na cestovaní a čo naopak príjemné? - Ako cestovať po svete lacno, rozumne a bezpečne. - Aký je denný rozpočet cestovateľa, aby ťa to nezruinovalo. - Najpríjemnejší, zážitok a najväčší prúser, aký sa Matejovi stal pri ceste okolo sveta? - V čom sa Slováci odlišujú od iných národov? - Ako vyzerá bežný deň pútnika do Compostely? - Čo ti môže priniesť putovanie krajinou? - Je putovanie vhodné aj pre teba a čo ti to môže priniesť? - Kadiaľ vedie Svätojakubská trasa a kde sa môžem dozvedieť viac o putovaní tejto trasy na Slovensku. - Čo sa Matej dozvedel na konci cesty do Santiago de compostela? - A množstvo ďalších zaujímavostí.

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.