73# PODCAST - Rozhovor David a Hanka - Tajomstvá šťastného vzťahu
39:36

73# PODCAST - Rozhovor David a Hanka - Tajomstvá šťastného vzťahu

24.01.2020
Mužské víkendovky nájdeš tu: https://uctamuzom.sk Vo vysielaní sa dozvieš: - Aký je rozdiel medzi pudovým sexom a vedomím milovaním - Aké prvé kroky môžeš urobiť aby si sa otvoril/a vedomému milovaniu - Ako môže žena prepnúť z mužského do ženského princípu a rozvíjať skrz milovanie a dôveru svoju ženskosť. - Ako môže muž kultivovať svoju sexualitu. - A mnoho mnoho ďalšieho

Podcast Podcast Novymuz.sk - Tvoríme lepších mužov je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.